
Also canned as Karlovačko Bila.
Skladna aroma, pun okus, profinjena gorčina. Zvuči kao 9. simfonija, a zapravo je lager. Nema konzervanse jer konzervansi su za inćune. Najbolje ga je piti za šankom ili u sjedećem položaju.
IBU:20
Reviews
MIB
2 days ago
3.5

Kössi Jr
4 days ago
2.7
Ihan ok peruslager

ELänkkäri
@ Valamar Lacroma Dubrovnik Hotel5 days ago

3.2

Mizouhhh
6 days ago
3.3

Euan O'Connor
@ Burger Bar El Brutale6 days ago

3.5
That was bloody lovely; cold, crisp and not too shite.

Katariina K
10 days ago
4.2
Hyvä olut oluenystäville

Lucalja
15 days ago

2.4
Omenainen, perusolut.
Fuge
18 days ago

4.7
Todella hyvä olut!

JUSTINJAYB
@ Plac - Kitchen & Grill18 days ago

3.9

milestrefemma
22 days ago

3.0
Svingod i sommarvärmen och fan piss god även om de inte är sommarvärme