
Reviews

Александр
2 months ago

3.8
Приятный эль, очень травянистый профиль, низкая горечь, мне понравилось.
Nice ale, very grassy profile, low bitterness, I liked it.

Lars
4 months ago
2.9

Tapio T
@ Shamballa4 months ago

3.5
Ryhdikäs vähän pihkainen katkero.
Jepi
4 months ago

4.0
Fabdu76
@ Pandanus5 months ago

3.0
Jonimie
@ Tan Coc Boutiqe Garden10 months ago

3.7
Raikas suutuntuma, on tosi balanssissa
Lucy C
@ Wanderlust Hoi An10 months ago
3.0

Furlandos
10 months ago
3.2

Pintavier
11 months ago
3.6

Simousse
11 months ago
3.7