
Reviews

Budai Richárd
3 months ago
3.0

Gyori N
4 months ago
3.9
Beerzaq
6 months ago
3.1

Takleberry
8 months ago

3.5
Ittam jobbat is rosszabbat is. Lágy karamell, itatja magát, igazi sütögetős söcike.

Cablefriend
8 months ago

2.8
Még mindig nem szeretem a karamelles barna söröket…

Jmal
2 years ago

3.8
Very nice dark lager with yeast aftertaste and a caramel hint

Samuli M
3 years ago
3.5

Tabumiitti
@ DrinkOnline.eu4 years ago
3.0

Tabumiitti
@ DrinkOnline.eu4 years ago
3.0

Jouku69
@ Alko K-Citymarket Lappeenranta4 years ago

3.1
Paahteisuus tuntuu, mieto suklaa, hiukan pienellä lisä potkulla ehkä napakampi, loppu liuku mielyttävä, ihan ok tumma lager