
Reviews

WheatLover
1 day ago
2.5
7-11 bulk
NikoMLT
4 days ago

4.5
Лёгкий светлый голландский лагер с мягким солодовым вкусом и слабой хмелевой горчинкой. Пьётся очень легко, очень мягкое.

Virpasi
3 months ago
2.3
Bredaa myydään Marokossakin. Ei silti pärjää paikallisille
Kitupiikki
6 months ago
2.5

Biernard Duchmol
10 months ago

2.5
Pas terrible

Thirsty Maze
10 months ago
2.0

Teemu A
11 months ago
2.5
Ihan juotavaa. Ei mitään erikoista.

Riku T
@ Elia1 year ago

3.7
Hyvää on tämäkin
Romppe
1 year ago
2.8
Tamás
1 year ago
2.6