
Reviews

P-o O
1 month ago
3.4

Magnus R
2 months ago
3.7

Martin "Vacky" Z
2 months ago

3.0
České pivo plzeňského typu . Polotmavý ležák ze Strakonic. Chuť lehce nasládlá tak já u polotmavých se očekává. Síla sladu a lehká chuť čokolády. Hodnocení: 3 / 5
wallegran d
2 months ago
4.0

Webcrawler
@ Systembolaget Nyköping2 months ago

2.9
Godkänd. Den är så där mittemellan. Skål! 🍻
Maxannn1
3 months ago
2.0

Mika
3 months ago
3.4
Mikael M
3 months ago
3.2

Wiberg T
@ Systembolaget Falkenberg3 months ago

3.0

NuttyPeter
3 months ago
3.5